- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zegarek sportowy Garmin Descent Mk2s Dive Comnputer Gold/Sand
Zegarek sportowy Garmin Descent Mk2s Dive Comnputer Gold/Sand
Zegarek sportowy Garmin Descent Mk2s Dive Comnputer Gold/Sand
6214.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Tryb zegarka | 12 h/24 h |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Barometr | Tak |
| Funkcja ostrzegania przed zagubieniem | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Wibrujący budzik | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Termometr | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Kolor obudowy zegarka | Złoto |
| Kolor obudowy zegarka | Piaskowy |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Rozmiar nadgarstka | 128 - 244 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP) |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Wodoodporny do | 100 m |
| Rozmiar obudowy zegarka | 43 mm |
| Nazwa koloru | Gold sand |
| Kolor sprzączki | Złoto |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Maksymalna długość paska | 24,4 cm |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor paska | Piaskowy |
| Certyfikaty | CE |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 168 h |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 18 h |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Grubość | 1,42 cm |
| Waga produktu | 101 g |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Galileo | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Pamięć Flash | 32 GB |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Typ szkła | Szafirowe |
| Rozdzielczość | 240 x 240 px |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Technologia wyświetlacza | MIP |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |

