- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Żelazko BREVILLE DiamondXpress VIN420X
Żelazko BREVILLE DiamondXpress VIN420X
Żelazko BREVILLE DiamondXpress VIN420X
417.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Stopa żelazka | Ceramiczna stopa |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Silne uderzenie pary | 180 g/min |
| Blokada kapania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,4 l |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Szary |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Model | Żelazko parowe |
| Moc | 2800 W |
| Długość przewodu | 3 m |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 170mm |

