- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Żelazko PHILIPS Azur GC 4909/60
Żelazko PHILIPS Azur GC 4909/60
Żelazko PHILIPS Azur GC 4909/60
823.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Waga paczki | 1908 kg |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Wbudowana wtyczka | Tak |
| Ocena ślizgości stopy żelazka w gwiazdkach | 4 |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach | 5 |
| Samoczyszczący | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Model | Żelazko parowe |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Ciągły strumień pary | 55 g/min |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Silne uderzenie pary | 250 g/min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| System antywapienny Anti-Calc | Nie |
| Długość przewodu | 3 m |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Elite |
| Kąt obrotu | 360° |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 2 min |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Waga żelazna | 1,67 kg |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Moc żelazka | 2400 W |
| Głębokość opakowania | 332 mm |
| Szerokość produktu | 128,8 mm |
| Szerokość opakowania | 137 mm |
| Głębokość produktu | 319,5 mm |
| Wysokość produktu | 153,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,908 g |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Długość kabla | 3 m |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 170mm |

