- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Żelazko TEFAL FV 5697 Turbo Pro
Żelazko TEFAL FV 5697 Turbo Pro
Żelazko TEFAL FV 5697 Turbo Pro
607.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Nie |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Długość przewodu | 2 m |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Silne uderzenie pary | 50 g/min |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Moc | 3000 W |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 170mm |

