- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Żelazko TEFAL FV 6830 Ultragliss Plus
Żelazko TEFAL FV 6830 Ultragliss Plus
Żelazko TEFAL FV 6830 Ultragliss Plus
564.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach | 5 |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Silne uderzenie pary | 270 g/min |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Wielkość otworu napełniania | Bardzo duży |
| Ciągły strumień pary | 50 g/min |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Tryb ECO | Nie |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Model | Żelazko parowe |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| System antyskalowy | Tak |
| Kraj pochodzenia | Francja |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Kolektor antykamienny | Tak |
| Ciągła dyfuzja pary | Czubek |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Moc | 2800 W |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,73 kg |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Nie skręcający się kabel | Nie |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Nie |
| Wskaźnik zakamienienia | Nie |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 340mm |

