- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Żelazko TEFAL FV 6842 Ultragliss Anti-Cal Plus
Żelazko TEFAL FV 6842 Ultragliss Anti-Cal Plus
Żelazko TEFAL FV 6842 Ultragliss Anti-Cal Plus
612.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach | 5 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Model | Żelazko parowe |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Kolektor antykamienny | Tak |
| Ciągła dyfuzja pary | Czubek |
| Tryb ECO | Nie |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Długość przewodu | 2 m |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Nie |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Nie |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wielkość otworu napełniania | Bardzo duży |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Nie |
| Ciągły strumień pary | 50 g/min |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Stabilny stojak do żelazka | Nie |
| System antyskalowy | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Moc żelazka | 2800 W |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,67 kg |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Nie |
| Wskaźnik zakamienienia | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 185mm |

