- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Zestaw 2 noży ZWILLING All * Star 33760-002-0 - czarny
Zestaw 2 noży ZWILLING All * Star 33760-002-0 - czarny
Zestaw 2 noży ZWILLING All * Star 33760-002-0 - czarny
679.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw noży |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Typ noża | Nóż szefa kuchni |
| Typ noża | Nóż do warzyw |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Stojak dołączony | Nie |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Długość ostrza noża 2 | 20 cm |
| Długość ostrza noża | 10 cm |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Szerokość | 107mm |
| Długość | 432mm |
| Wysokość | 34mm |

