- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Zestaw 3 pojemników próżniowych BOSCH MSZV0FC3
Zestaw 3 pojemników próżniowych BOSCH MSZV0FC3
Zestaw 3 pojemników próżniowych BOSCH MSZV0FC3
468.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiały | Plastik |
| Układ | Prostokątny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Tworzywo wieka | Plastik |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność | 1,7 l |
| Model | Zestaw |
| Popma próżniowa | Tak |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 302 mm |
| Szerokość opakowania | 144 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Waga produktu | 1,81 kg |
| Ilość sztuk | 3 |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 300mm |

