- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Zestaw garnków SIEMENS HZ9SE030 3-elementowy
Zestaw garnków SIEMENS HZ9SE030 3-elementowy
Zestaw garnków SIEMENS HZ9SE030 3-elementowy
587.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Indukcja |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Rondelek na mleko | Nie |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Rondel (Rondle) | Tak |
| Garnek | Nie |
| Patelnia (Patelnie) | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Patelnia(-e) wok | Nie |
| Garnek do gulaszu | Nie |
| Brytfanna | Nie |
| Garnek parowy | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Średnica rondla 2 | 14 cm |
| Średnica rondla | 18 cm |
| Średnica patelni | 22 cm |
| Pojemność rondla | 3,6 l |
| Pojemność garnka 2 | 1,7 l |
| Ilość patelni | 1 szt. |
| Ilość garnków | 2 szt. |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 150mm |

