- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zestaw LOTTA 2 (KOM1502D3S+ KOM1102D4S+WIT+ ŁAW110)
Zestaw LOTTA 2 (KOM1502D3S+ KOM1102D4S+WIT+ ŁAW110)
Zestaw LOTTA 2 (KOM1502D3S+ KOM1102D4S+WIT+ ŁAW110)
5974.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Model | Kombinacja do przechowywania |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Lustro | Nie |
| Materiał innych elementów | Drewno |
| Ilość półek | 8 |
| Ilość szuflad | 11 |
| Kolor innych elementów | Dąb Sonoma |
| Ilość drzwi | 6 |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor ramy | Biały |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Przeznaczenie | Wolnostojące |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor blatu | Dąb Sonoma |
| Materiał półek | Szkło i płyta wiórowa |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Kolekcja | LOTTA |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm, 25 mm (blat) |
| Dodatkowe informacje | Nóżki i uchwyty: drewno wybarwione na kolor dąb sonoma mat |
| Dodatkowe informacje | Ława LOTTA '110': 35/110/60 cm (wysokość nóżek 15cm) |
| Dodatkowe informacje | Podany wymiar całkowity zestawu nie uwzględnia widocznych na zdjęciach przerw między bryłami. Zalecana odległość min. 10 cm. |
| Dodatkowe informacje | Komoda LOTTA '110' 2D4S: 119/110/45 cm (wysokość nóżek 15 cm), dwa fronty otwierane do boku,wewnątrz po jednej półce, cztery szuflady. |
| Dodatkowe informacje | Witryna LOTTA '120' 2D4S: 160/120/45 cm (wysokość nóżek 15 cm), dwa fronty z szybą otwierane do boku,wewnątrz po dwie półki szklane, cztery szuflady. |
| Dodatkowe informacje | Korpus i fronty: płyta wiórowa 16 mm w kolorze biel brylantowa matowa |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację zestawu. |
| Dodatkowe informacje | Blat: płyta wiórowa 25mm w kolorze dąb sonoma mat |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Komoda LOTTA '150' 2D3S: 69/150/45 cm (wysokość nóżek 15 cm), dwa fronty otwierane do boku,wewnątrz po jednej półce, trzy szuflady. |
| Waga wraz z opakowaniem | 239 kg |
| Wysokość produktu | 1600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 4900 mm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Komoda LOTTA '110' 2D4S x 1 |
| Zawartość zestawu | Komoda LOTTA '150' 2D3S x 1 |
| Zawartość zestawu | Ława LOTTA '110' x 1 |
| Zawartość zestawu | Witryna LOTTA '120' 2D4S x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Ilość paczek | 6 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Waga trzeciej paczki | 52 kg |
| Wymiary czwartej paczki | 117 x 50 x 12 cm |
| Waga pierwszej paczki | 55 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 147 x 51 x 17 cm |
| Waga szóstej paczki | 25 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 104 x 65 x 10 cm |
| Waga czwartej paczki | 38 kg |
| Wymiary piątej paczki | 106 x 60 x 10 cm |
| Wymiary szóstej paczki | 115 x 65 x 8 cm |
| Waga piątej paczki | 30 kg |
| Waga drugiej paczki | 39 kg |
| Wymiary trzeciej paczki | 156 x 54,5 x 11,5 cm |
| Szerokość | 685mm |
| Długość | 1560mm |
| Wysokość | 170mm |

