- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zestaw LOTTA1 RTV1602D2K+WIT+KOM1104D+ ŁAW60 W/CZ
Zestaw LOTTA1 RTV1602D2K+WIT+KOM1104D+ ŁAW60 W/CZ
Zestaw LOTTA1 RTV1602D2K+WIT+KOM1104D+ ŁAW60 W/CZ
4724.99 PLN
| Specyfikacja | |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm, 25 mm (blat) |
| Dodatkowe informacje | Witryna LOTTA '120' 2D4S: 160/120/45 cm (wysokość nóżek 15 cm), dwa fronty z szybą otwierane do boku,wewnątrz po dwie półki szklane, cztery szuflady. |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Podany wymiar całkowity zestawu nie uwzględnia widocznych na zdjęciach przerw między bryłami. Zalecana odległość min. 10 cm. |
| Dodatkowe informacje | Komoda LOTTA '110' 4D: 119/110/45 cm (wysokość nóżek 15 cm), cztery fronty otwierane do boku, wewnątrz po jednej półce. |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Ława LOTTA '60': 35/60/60 cm (wysokość nóżek 15cm) |
| Dodatkowe informacje | Szafka RTV LOTTA '160' 2D2K: 53/160/40 cm (wysokość nóżek 15 cm), dwa fronty otwierane do boku, dwie komory na sprzęt RTV. |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Materiał innych elementów | Drewno |
| Przeznaczenie | Wolnostojące |
| Lustro | Nie |
| Kolekcja | LOTTA |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Kolor ramy | Dąb Wotan |
| Ilość półek | 8 |
| Ilość szuflad | 4 szuf. |
| Model | Kombinacja do przechowywania |
| Kolor blatu | Czarny |
| Ilość drzwi | 8 |
| Materiał półek | Szkło i płyta wiórowa |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 4500 mm |
| Wysokość produktu | 1600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 202 kg |
| Zawartość zestawu | Witryna LOTTA '120' 2D4S x 1 |
| Zawartość zestawu | Komoda LOTTA '110' 4D x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV LOTTA '160' 2D2K x 1 |
| Zawartość zestawu | Ława LOTTA '60' |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Ilość paczek | 6 |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 1800mm |
| Wysokość | 170mm |

