| Specyfikacja | |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Przeznaczenie | Meble stojąco-wiszące |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Ilość półek | 4 |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor ramy | Czarny |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Model | Kombinacja do przechowywania |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Ilość drzwi | 4 |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Materiał półek | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Kolekcja | ROCO |
| Dodatkowe informacje | Akcesoria tzw. ślizgacze w zestawie |
| Dodatkowe informacje | Szafka RO-4: 37,5/75/39 cm, możliwość powieszenia/ postawienia szafki w poziomie lub w pionie, jedna przestrzeń - brak półki |
| Dodatkowe informacje | Podane wymiary całkowite zestawu |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Szafka RO-1: 37,5/112,5/39 cm, możliwość powieszenia/postawienia szafki w poziomie lub w pionie, jedna klapa otwierana do dołu lub do boku (lewo/prawo), wewnątrz dwie przestrzenie, przegroda/półka |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację zestawu. |
| Dodatkowe informacje | Szafka stojąca lub podwieszana |
| Dodatkowe informacje | Jeśli front ma się otwierać ku górze, należy we własnym zakresie zakupić podnośniki gazowe (2 sztuki do jednej prostokątnej szafki) |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia wnętrza szafki przedstawiają wersję kolorystyczną antracyt/dąb wotan i są jedynie poglądowe. |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Lustro | Nie |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 124 kg |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 2250 mm |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RO-1 x4 |
| Zawartość zestawu | Szafka RO-4 x2 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Ilość paczek | 6 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 1240mm |
| Wysokość | 90mm |