- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zestaw solarny do grzania wody w bojlerach 3300W AZO00D1314 8xPV Mono, przetwornica ECO Solar Boost MPPT PRO (2 x kabel 25m + zł
Zestaw solarny do grzania wody w bojlerach 3300W AZO00D1314 8xPV Mono, przetwornica ECO Solar Boost MPPT PRO (2 x kabel 25m + zł
Zestaw solarny do grzania wody w bojlerach 3300W AZO00D1314 8xPV Mono, przetwornica ECO Solar Boost MPPT PRO (2 x kabel 25m + zł
11880.99 PLN
| Specyfikacja | |
| Funkcja MPPT | Tak |
| Rodzaj prądu | DC/AC |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Przeznaczenie | Urządzenia grzewcze |
| Złącze(a) | MC4 |
| Wentylator chłodzący | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Napięcie wyjściowe (VAC) | 120 - 350 V |
| Napięcie wejściowe DC | 120 - 350 V |
| Moc maksymalna | 3500 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Szerokość produktu | 272 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Wydajność | 96% |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Zawartość zestawu | Przetwornica Solarna ECO Solar Boost MPPT-3000 3.5kW PRO |
| Zawartość zestawu | Komplet przewodów 25 metrów ze złączami |
| Zawartość zestawu | 8 monokrystalicznych paneli PV Kingdom Solar KD-M410H-108 410W Half Cell |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Szerokość | 800mm |
| Długość | 1200mm |
| Wysokość | 1680mm |

