| Specyfikacja | |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Kolor | Tak |
| Wymiana | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Czas szczotkowania | Up to 2 weeks |
| Czas działania | Up to 2 weeks |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Miętowy |
| Ilość prędkości | 2 |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Liczba trybów szczotkowania zębów | 1 |
| Czas trwania timera | 2 min |
| Odpinana główka | Tak |
| Czujnik nacisku | Tak |
| Irygator | Nie |
| Tryby szczoteczki | Wybielający |
| Tryby szczoteczki | Codzienna pielęgnacja |
| Typ szczoteczki do zębów | Soniczna szczoteczka do zębów |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Częstotliwość szczoteczki (pulsacja) | 62000 ruchów na minutę |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Nie |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 110 bis 220 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Główki szczoteczki w zestawie | 2 szt. |
| Liczba dołączonych rączek | 2 szt. |
| Ładowarka | Tak |
| Torba podróżna | Tak |
| Ilość ładowarek | 1 |
| Nici dentystyczne w zestawie | Nie |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 170mm |