- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Zestaw sztucców MAESTRO MR-1519-24 24 elementy
Zestaw sztucców MAESTRO MR-1519-24 24 elementy
Zestaw sztucców MAESTRO MR-1519-24 24 elementy
281.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Zestaw na osobę | Widelec |
| Zestaw na osobę | Łyżka stołowa |
| Zestaw na osobę | Łyżeczka do herbaty |
| Zestaw na osobę | Nóż |
| Liczba łyżeczek do herbaty | 6 |
| Ilość łyżek do zupy | 6 |
| Liczba noży | 6 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba dołączonych produktów | 24 szt. |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Liczba osób | 6 os. |
| Liczba widelców | 6 |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 60mm |

