- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Zestaw sztucców ZWILLING Loft 07039-330-0 30 elementów
Zestaw sztucców ZWILLING Loft 07039-330-0 30 elementów
Zestaw sztucców ZWILLING Loft 07039-330-0 30 elementów
915.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Gwarancja producenta | 30 lat |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Ilość sztuk | 30 |
| Typ stali | 18/10 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Widelec w zestawie | Tak |
| Łyżka do zupy | Tak |
| Nóż w zestawie | Tak |
| Ilość widelczyków do ciasta | 6 szt. |
| Ilość łyżek stołowych | 6 szt. |
| Ilość widelców w zestawie | 6 szt. |
| Ilość łyżeczek do kawy | 6 szt. |
| Ilość noży do mięsa | 6 szt. |
| Szerokość | 499mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 380mm |

