| Specyfikacja | |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Ilość drzwi | 9 |
| Przeznaczenie | Do zawieszenia na ścianę |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Model | Kombinacja do przechowywania |
| Kolor ramy | Czarny |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Lustro | Nie |
| Materiał półek | Płyta wiórowa |
| Kolekcja | VIGO |
| Wbudowane światło | Nie |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Ilość półek | 13 |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Szafka RTV VIGO: 30/180/40, dwie klapy otwierane do dołu, front w wysokim połysku, wewnątrz dwie komory, szafka podwieszana. |
| Dodatkowe informacje | Podany wymiar całkowity zestawu nie uwzględnia widocznych na zdjęciach przerw między bryłami. Zalecana odległość min. 10 cm. |
| Dodatkowe informacje | Całkowity wymiar meblościanki VIGO 24: 260/40/180 + komoda (4 szt. witryna kwadrat) |
| Dodatkowe informacje | Witryna VIGO kwadrat: 50/50//30, front w wysokim połysku otwierany do boku, wewnątrz jedna półka zwykła. |
| Dodatkowe informacje | Witryna VIGO '180' pełna: 180/40/30, wewnątrz cztery półki zwykłe. |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację zestawu. |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Szerokość produktu | 2600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 156 kg |
| Zawartość zestawu | Witryna VIGO '180' pełna x 2 |
| Zawartość zestawu | Witryna VIGO kwadrat x 5 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV VIGO '180' x 1 |
| Waga trzeciej paczki | 31 kg |
| Wymiary czwartej paczki | 56 x 55 x 11 cm |
| Wymiary piątej paczki | 56 x 55 x 11 cm |
| Waga czwartej paczki | 12,5 kg |
| Waga piątej paczki | 12,5 kg |
| Wymiary siódmej paczki | 56 x 55 x 11 cm |
| Waga szóstej paczki | 12,5 kg |
| Waga ósmej paczki | 12,5 kg |
| Waga siódmej paczki | 12,5 kg |
| Wymiary szóstej paczki | 56 x 55 x 11 cm |
| Wymiary ósmej paczki | 56 x 55 x 11 cm |
| Szerokość | 795mm |
| Długość | 1855mm |
| Wysokość | 110mm |