- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zestaw VIGO SLANT 8 biały/biały połysk
Zestaw VIGO SLANT 8 biały/biały połysk
Zestaw VIGO SLANT 8 biały/biały połysk
3986.99 PLN
| Specyfikacja | |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Kolekcja | VIGO |
| Ilość półek | 8 |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Lustro | Nie |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Model | Kombinacja do przechowywania |
| Kolor ramy | Biały |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Ilość drzwi | 6 |
| Przeznaczenie | Do zawieszenia na ścianę |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Szerokość produktu | 2600 mm |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Zawartość zestawu | Szafka VIGO SLANT 90 x 4 |
| Zawartość zestawu | Witryna VIGO '180' szkło x 2 |
| Waga pierwszej paczki | 32 kg |
| Waga drugiej paczki | 32 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Ilość paczek | 6 |
| Wymiary pierwszej paczki | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 1855mm |
| Wysokość | 90mm |

