- Strona główna
- > Zobacz Dom i Ogród
- > Zobacz Dom
- > Zobacz Wyposażenie wnętrz
- > Zlewozmywak granitowy 1-komorowy z ociekaczem DEANTE szary metalik ANDANTE
Zlewozmywak granitowy 1-komorowy z ociekaczem DEANTE szary metalik ANDANTE
Zlewozmywak granitowy 1-komorowy z ociekaczem DEANTE szary metalik ANDANTE
1333.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Syfon | Tak |
| Ilość komór | 1 |
| Otwór na baterię | Tak |
| Typ umywalka | Zlew wpuszczany |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość produktu | 590 mm |
| Ociekacz | Tak |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Wykonanie zlewu | Granit |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 685mm |
| Wysokość | 330mm |

