- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zmywarka BOSCH SMS6ECI07E
Zmywarka BOSCH SMS6ECI07E
Zmywarka BOSCH SMS6ECI07E
5753.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Koszyk i szuflada |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Regulowane koszyki | Dolny |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zużycie energii na 100 cykli | 85 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 2400 W |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 0,5 W |
| Zużycie energii na cykl | 1,05 kWh |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Waga produktu | 60,2 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 62,5 kg |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Ochrona szkła | Tak |
| Czujnik załadowania | Tak |
| Czas cyklu | 275 min |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start | 24 h |
| Opóźniony start timera | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Pranie wstępne |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | 60min 65°C |
| Programy mycia | Cichy |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Zdejmowalna góra | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
| Asystent dozowania | Tak |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 675mm |
| Wysokość | 880mm |

