| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ koszyka na sztućce | Bosch VarioFlex Basket |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 2,15 m |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Tworzywo rury | Plastik |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Zużycie energii na 100 cykli | 67 kWh |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,66 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 2400 W |
| Prąd | 10 A |
| Waga produktu | 26,7 kg |
| Wysokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Temperatura (maks) | 60 °C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Szkło/Czuły |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Szybki 45°C |
| Opóźniony start | 24 h |
| Liczba miejsc | 7 kompletów |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Czas cyklu | 235 min |
| Ochrona szkła | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Zdejmowalna góra | Nie |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Szerokość | 640mm |
| Długość | 595mm |
| Wysokość | 685mm |