| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Prąd | 10 A |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 42,7 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 45 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Czas cyklu | 295 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Opóźniony start timera | Tak |
| System suszenia | Zeolit |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 670mm |
| Wysokość | 870mm |