- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E
6519.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Zużycie energii na 100 cykli | 84 kWh |
| Pobór wody na cykl | 6,7 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50\60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Waga produktu | 41,8 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 44 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Czas cyklu | 275 min |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Pół wsadu | Nie |
| Programy mycia | Szkło/Czuły |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 670mm |
| Wysokość | 890mm |

