- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX10E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX10E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX10E
4277.99 PLN
| Specyfikacja | |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Typ koszyka na sztućce | Bosch VarioFlex Basket |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Zużycie energii na 100 cykli | 74 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na cykl | 0,82 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Obciążenie | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 34,6 kg |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Cichy |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 295 min |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Temperatura (maks) | 60 °C |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Zdejmowalna góra | Nie |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Szerokość | 635mm |
| Długość | 675mm |
| Wysokość | 850mm |

