- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX14E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX14E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX14E
5556.99 PLN
| Specyfikacja | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża odpływowego | 190 m |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość przewodu | 175 m |
| Panel drzwi w komplecie | Nie |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,82 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli | 74 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Waga produktu | 35,5 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | Cichy |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Self-Clean 65°C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Ochrona szkła | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 295 min |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Pół wsadu | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 660mm |
| Wysokość | 860mm |

