- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zmywarka do zabudowy BOSCH SPI6YMS14E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPI6YMS14E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPI6YMS14E
7365.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Typ koszyka na sztućce | Koszyk Bosch VarioFlex Pro |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Ogranicznik bezpieczeństwa dolnego kosza | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 8,5 l |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Waga produktu | 37 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 225 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Czujnik załadowania | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| System suszenia | Zeolit |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Ochrona szkła | Tak |
| Programy mycia | Szybki 45°C |
| Programy mycia | Garnki 70 °C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Szkło/Czuły |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Asystent dozowania | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 660mm |
| Wysokość | 870mm |

