| Specyfikacja | |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Typ koszyka na sztućce | Koszyk Bosch VarioFlex Pro |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Wypełniony wodą | Gorący |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Koszyk i szuflada |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Obciążenie | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Pobór wody na cykl | 8,9 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 59 kWh |
| Waga produktu | 38,7 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Liczba ustawień temperatury | 6 |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Ochrona szkła | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Czas cyklu | 195 min |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Opóźniony start | 24 h |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Eco 50 ºC |
| Programy mycia | Szybki 60°C |
| Programy mycia | Szkło/Czuły |
| Programy mycia | Szybkie 45°C |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Programy mycia | Garnki 70 °C |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Czujnik załadowania | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 670mm |
| Wysokość | 870mm |