- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV6EMX11E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV6EMX11E
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV6EMX11E
5626.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor panelu sterowania | Szary |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Nie |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Typ koszyka na sztućce | Bosch VarioDrawer Pro |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Obciążenie | 2400 W |
| Zużycie energii na 100 cykli | 67 kWh |
| Zużycie energii na cykl | 0,738 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 33,3 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,9 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Cichy |
| Programy mycia | 60min 65°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Klasa emisji hałasu | B |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Czujnik załadowania | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Czas trwania trybu czuwania | 10 min |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Czas cyklu | 210 min |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Samoczyszczący | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Bosch Home Connect |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Podgrzewacz przepływowy | Tak |
| Zdejmowalna góra | Nie |
| Asystent dozowania | Tak |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 670mm |
| Wysokość | 870mm |

