- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEG48300L
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEG48300L
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEG48300L
4288.99 PLN
| Specyfikacja | |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Technologia przetworników | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Pobór wody na cykl | 10,5 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 1950 W |
| Roczne spożycie wody | 2940 l |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Zużycie energii na cykl | 0,832 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Roczne zużycie energii | 237 kWh |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 39,9 kg |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 88 cm |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 160 min |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Kategoria suszenia | A |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Szerokość | 620mm |
| Długość | 670mm |
| Wysokość | 850mm |

