| Specyfikacja | |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Wskaźnik efektywności prania (UE 2017/1369) | 1,121 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (UE 2017/1369) | 49,9 |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Zawias drzwiczek | Podwójny ruch |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Zużycie energii na 100 cykli | 84 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Obciążenie | 1950 W |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Zużycie energii na cykl | 0,835 kWh |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Waga produktu | 34,3 kg |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Głębokość produktu | 575 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 88 cm |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Technologia przetworników | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 240 min |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | 60min |
| Programy mycia | Pranie wstępne |
| Programy mycia | Automatyczna |
| Programy mycia | 90min |
| Programy mycia | 160min |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Ilość programów piorących | 8 |
| System suszenia | AirDry |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Regulowanie stopy | 8 cm |
| Wyświetlacz na podłodze | Nie |
| Szerokość | 625mm |
| Długość | 675mm |
| Wysokość | 860mm |