- Strona główna
- > Zobacz Pozostałe
- > Zobacz Gadżety
- > Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN63HX61CE
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN63HX61CE
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN63HX61CE
5170.00 PLN
| Specyfikacja | |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor drzwiczek | Drewno |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Zużycie energii na 100 cykli | 85 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Obciążenie | 2400 W |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,93 kWh |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 34,8 kg |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Pół wsadu | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Czas cyklu | 295 min |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Temperatura (maks) | 60 °C |
| Brzęczyk | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 660mm |
| Wysokość | 880mm |

